Beskrivning
Det mekaniska tangentbordet CK107 från Motospeed garanterar hög kvalitet för spelare som kräver det bästa.
Tangentbordssystemet kombinerat med belysningssystemet är ett strömlinjeformat sätt att arbeta vid datorn. Utformningen av enheten är i första hand anpassad till spelarnas behov och tangentbordets utseende kan också anpassas efter dina personliga önskemål genom att välja ett av de 10 tillgängliga LED-bakgrundsbelysningslägena.
Att arbeta ännu längre och vara pålitlig i alla situationer – det är detta som utmärker tangentbordet Motospeed CK107. Med en tangentlivslängd på cirka 60 miljoner pressar kommer den att tjäna dig väl under många år framöver.Tangenterna kommer att överraska dig med sin snabba respons och pålitliga prestanda. Med Motospeed kan du fritt utföra även de mest komplexa kombinationerna under spelet. Detta möjliggörs av anti-ghosting-teknik som förhindrar att du av misstag trycker på oönskade tangenter.
Specifikationer
Modell:CK107Storlek på produkt:44 x 13.5 x 3.4cmTangentbordets livslängd (antal klick):60 miljonerDriftström:500mAGränssnitt:USB 2.0Kompatibilitet:Win2000 / XP / Win7 / Win8 / Win10 / MACKabellängd:1,6 mMaterial:ABSBrytartyp:RainbowBlue
Det finns inga recensioner än.